Güncel Haberler

 

Haberler

"Şu an bütün dünyada tek terör örgütü DEAŞ'mış gibi davranılıyor. Silah kullanan, eylem gerçekleştiren tüm örgütlere terörist demek zorundayız
Hepimiz farklıyız, hayatta hepimizin farklı engelleri var bu engelleri ancak birbirimize kenetlenerek aşmak mümkün.
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanvekili Benli:- "Görünen o ki Türkiye ile ilgili uzun zamandır fasıl açmayan AB ilerleyen süreçte kendisi dağılma sürecine girecek"
Fransa'da, 'Kur'an-ı Kerim'den bazı ayetlerin çıkarılmasına' ilişkin bildiriye tepki gösterdi- Benli:- 'Kendini 'aydın' olarak niteleyen 300 kişi, yayınladığı deklarasyonla gerçekte en ufak bir bilgi kırıntısına dahi sahip olmadıklarını gösterdi'
TBMM'den 3 kişilik milletvekili heyeti, Küresel Terörle Mücadele Forumunun Brüksel'de bugün başlayacak çalıştayına katılarak, Türkiye'nin terörle mücadelede yürüttüğü faaliyetleri anlatacak.
Tüm mağdurların gönlüne su serpildi
Tarafsız, güvenilir ve hızlı haberciliğe sahip AA'nın kuruluşunun 98. yılını kutluyorum
Kadınların güçlü olmadığı bir toplumun refahı mümkün değildir
Silivri'de Devam Eden Fetö Davaları
Anlık vaka üzerine dikkati çekilen, sonrasında ise unutulan değil sürekli üzerinde düşünülmesi gereken bir konu olduğunu söyledi.
'28 Şubat haksızlığa karşı direnen insanların da tarihidir'
AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli: “Bu ülke Başbakan asmış olmanın acısını yaşadı”
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanvekili Benli, "Çocukları canlı bomba eylemlerinde kullanan DEAŞ ile silahlandırdığı çocuklarla Türkiye'ye karşı terörist eylemlerde bulunan PKK arasında hiçbir fark bulunmamaktadır." dedi.