İpekyolu'ndan İstanbul'a 'Kardeşlik' Köprüsü

11.09.2017
İpekyolu
Van’ın İpekyolu Belediyesi, topluma faydalı bireyler yetiştirmeye odaklı çalışmaları kapsamında gençlerin bilgi ve görgülerini artırmaya yönelik faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.

Van'ın  İpekyolu Belediyesi, topluma faydalı bireyler yetiştirmeye odaklı çalışmaları kapsamında gençlerin bilgi ve görgülerini artırmaya yönelik faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.

İpekyolu Belediyesinden yapılan açıklamada, daha önce 200 çocuk ve genci yaz süresince  Ankara,  Çanakkale ve  İstanbul gezilerine gönderildiği hatırlatıldı. Açıklamada, "Belediyemiz bu kez de  AK Parti  İstanbul  Milletvekili Sayın  Fatma Benli'nin de yakın ilgileriyle 50 öksüz ve yetim çocuğumuz için  İstanbul gezisi düzenledi. Bugün sabah  İstanbul'a hareket eden çocuklar, 3 gün boyunca  İstanbul'un tarihi ve doğal güzelliklerine tanıklık edecek, kendileri için düzenlenen çeşitli programlara katılacak. Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün organizasyonuyla düzenlenen gezi, 13  Eylül  Çarşamba günü tamamlanacak ve çocuklarımız  Van'a dönecek" denildi. - VAN

Kaynak: https://m.haberler.com/ipekyolu-ndan-istanbul-a-kardeslik-koprusu-10015433-haberi/